Alanya Vidanjör

alanya-vidanjör
alanya-vidanjör

Alanya Vidanjör

Vidanjör kelimesi denilince akla ilk gelen tıkanan fosseptik çukurların ya da kanalizasyon giderlerinin temizlenmesi olsa da aslında bu araç oldukça farklı konularda da kullanılabilir. Değişik kullanım alanlarına bakmak gerekirse şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ev ve işyerlerinin giderlerinin bağlı olduğu ana tesisatın dış tesisata bağlantılı olduğu durumlardaki tıkanıkların açılmasında,
  • Fabrika ve benzeri büyük boyutta görev alan çeşitli alanların yani endüstriyel atıkların birikintilerinin temizlenmesinde,
  • Herkesin bildiği gibi insani ihtiyaçların biriktiği fosseptik çukurların temizlenmesinde,
  • Çeşitli sıvı maddelerin taşımacılığının yapılmasında,
  • Son olarak sokak cadde gibi kanalizasyona bağlanan giderlerin yağmur suyu ve benzeri etkenler sayesinde tıkanıp taşmasındaki fazlalığın çekilmesinde kullanılır.

Alanya Vidanjör Hizmeti

Bilindiği üzere inşaat alanlarında ilk adım temel kazma işlemi ile başlar ve çoğu temelde de istenilmeyen su birikintilerinin olması kaçınılmaz olur. Bu bazen doğal bir kaynağın bulunmasından olabilir bazen de tesisat borularının zarar görmesinden ancak her iki durumda da binanın temelinde bulunan suyun tamamı ile temizlenmesi ve suyun çekilmesi gerekir işte vidanjör hizmeti tamda bu sırada devreye girer. Temel içerisinde biriken pis suyun çekilmesi için kullanılan bu araç sayesinde daha sağlam beton atabilme şansı bulunuyor. Alanya ve çevre ilçeleri için verdiğimiz vidanjör hizmetleri ile birlikte diğer gider sorunlarınız ile ilgili her türlü teknik desteğe de hazırız.

Alanya Logar Açma

Kurumsal ve bireysel olarak verdiğimiz vidanjör kiralama gibi hizmetlerimizin yanı sıra ev ve işyerlerinizde oluşan her türlü atık su giderlerinin tıkanıklık açma hizmetlerini de sunduğumuzu belirtebiliriz. Özellikle son teknolojiye sahip ekipmanlarımız sayesinde artık evlerinizde kırılıp dökülmeden gider sorunlarının öğrenilip çözülecek. Böylesi kişiler için her açıdan daha pratik olmaktadır, zaman, emek ve para bakımından daha uygun olan bilgisayarlı kamera görüntüleme sistemlerimiz ile tek bir boru yerinden sökülmeden tamir edebilmek mümkün olacaktır.

Alanya Logar Temizliği

Bilindiği üzere binalar daha inşaat halindeyken yapılan bina ve ana kanalizasyon hattını birbirine bağlayan veya ekstra bir depo durumunda kullanılan logar sistemleri de zamanla tıkanma yapabilir ya da temizliğine ihtiyaç duyulabilir. Oldukça derin ama eni geniş bir kullanım alanı olduğu için ve kişilerin bizzat içine girerek temizleyebilmeleri mümkün olmadığı için genel olarak logar işlemlerinde vidanjör kullanılması hem daha patrik olur hem de daha uygun olur. Üst kısmında kullanılan kapak her ne kadar dışarıdan gelen yağmur suyu gibi çeşitli sıvıların girişine engel olsa da zamanla aşınıp zaten sürekli dolan bir yeri daha da çabuk doldurabilir, genel olarak çoğu logar sistemi pek görünen yerlerde olmasa geneli sokak ve cadde kanalizasyon ana hattına bağlantılıdır, bazen sizin haricinizdeki durumlarda bile tıkanması kaçınılmaz olur. Ancak firmamız sayesinde artık küçükten büyüğüne bütün gider tıkanıklık sorunları ve arızaları artık sizin için sorun olmaktan çıkacak ve profesyonel yardımlarımız sayesinde de uzun süre sizi rahatlatacaktır. Kısacası sizlere geçici değil kalıcı çözümler vaat ediyoruz ve yapıyoruz, lütfen firmamızı diğerleri ile karıştırmayın bizim için paradan daha önemli olan bir husus var ki oda müşterilerimizin memnuniyetidir.

Alanya Kanalizasyon Açma

Firmamız yaptığı her türlü gider tıkanıklığı açma hizmeti konusunda garanti vererek arkasında dururken diğer yandan da ekonomik açıdan müşterileri her zaman düşünmektedir. İhtiyacınız olan çeşitli hizmetlere göre değişen fiyat listemiz ve diğer aklınıza takılan sorular hakkında görüşebilmek için tek yapmanız gereken irtibat numaralarımızdan bize ulaşmanızdır. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmez ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here